LT EN

Sandėliavimas Vilniuje

Sandėliavimo paslaugos Vilniuje

UAB BMG logistics siūlo sandėliavimo paslaugas šildomame sandėlyje Vilniuje, Dariaus ir Girėno g. 179.

Savo užsakovams teikiame šias sandėlio paslaugas: 
 • prekių priėmimas, kiekio ir kokybės patikrinimas;

 • krovos darbai (mechanizuota bei rankinė krova);

 • trumpalaikis ir ilgalaikis prekių sandėliavimas;

 • krovinių gabenimo dokumentų pildymas;

 • prekių rūšiavimas, pakavimas, siuntų formavimas;

 • prekių ženklinimas, markiravimas, etikečių klijavimas:

 • krovinių perkrovimas ir pristatymas galutiniam gavėjui

Šis sąrašas nėra galutinis ir gali būti papildomas atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.
 

Patikimos sandėliavimo paslaugos Vilniuje
 

UAB "BMG Logistics" patikimos sandėliavimo paslaugos Vilniuje suteikia puikią galimybę gamintojams ir verslininkams sandėliuoti ir transportuoti įvairias prekes. Gamintojams niekada nebuvo lengvas iššūkis, kuomet reikia didinti produktyvumą ir tuo pačiu metu mažinti kainas. Visada reikia rasti geriausią būdą, kaip valdyti savo pirkimus, sandėliavimą, platinimą ir logistiką, kurie pagerintų gamybos procesą ir padidintų našumą. Šie aštuoni sandėliavimo privalumai paaiškina, kaip sandėliavimo ir atsargų kontrolė padeda lengvai vystyti produktyvumą ir sumažinti visas galutines išlaidas.
UAB “BMG Logistics” sandėliavimo paslaugų privalumai

lUAB “BMG Logistics” įmonė, turinti sandėliavimo patalpas ir transporto logistikos patirtį užtikrina, kad Jūs saugiai laikytumėte savo prekes ar krovinius iki akimirkos, kuomet reikia juos transportuoti. Kai sandėliuojate įvairius krovinius ar prekes, prireikus, jie gali būti lengvai ir greitai pristatomi kur ir kada reikia.

Galimybė plėstis
Kuomet sandėliuojate prekes UAB “BMG Logistics” patalpose, jums nėra priežasties jaudintis dėl krovinių laikymo sąlygų ar jų transportavimo, kadangi įmonė tvarko visus reikalus, susijusius su šiais procesais. To pasekoje, turėsite daug daugiau laiko ir galimybių sutelkti visą savo dėmesį į kitus svarbius verslo reikalus, tokius, kaip galimybė išplėsti savo verslą ir transportuoti savo produkciją
ne tik Lietuvoje.

Pakavimas ir apdorojimas
Šiandienos sandėliai ir platinimo centrai daro daug daugiau nei tiesiog sandėliuoja jūsų krovinius ar prekes. Geras ir patikimas sandėliavimo centras suteiks prekių patikrinimo, rinkimo, pakavimo ir siuntimo paslaugas bei atsargų valdymą, kuriuo galėsite pasikliauti. Šias paslaugas siūlo ir UAB “BMG logistics”.

Kainų stabilizavimas
Prekių sandėliavimas užtikrina reguliarų jų tiekimą į rinką, kadangi yra galimybė sandėliuoti prekes ir jas laikyti, kai pasiūla viršija paklausą. Kuomet viskas vėl stabilizuojasi ir paklausa įgauna vidurkį su pasiūla, galima tęsti prekių tiekimą. Nuolatinių atsargų lygio palaikymas padeda kainoms išlikti stabilioms, todėl įmonėms lengviau prognozuoti gamybą, pelną ir nuostolius.

Sandėliavimo paslaugos sezoniškumas
Ši paslauga yra ypač naudinga sezoninius produktus gaminantiems verslininkams. Tai taip pat palanki sandėliavimo strategija žemės ūkio plėtrai. Vietoje to, kad sandėliavimo ar transportavimo paslaugomis naudotis ištisus metus, UAB “BMG Logistics” siūlo krovinių perkrovimo ir pristatymo galutiniam klientui paslaugas, taip pat sandėliavimą, kuris gali būti ir ilgalaikis, ir trumpalaikis. Šios paslauga leidžia greitai pristatyti prekes klientui bei sandėliuoti juos tik sezono metu.

Verslo rizikos sumažinimas
Sandėliuose laikomos prekės yra apdraustos sandėlio savininko rizika. Prekių sandėliavimas šią paslaugą teikiančioje įmonėje, šiuo atveju UAB “BMG Logistics”, užtikrina apsaugą nuo vagystės, gaisro ar kitų nelaimingų atsitikimų ir perduoda šią riziką sandeliavimo įmonei. Taigi, jums nereikia dėl nieko jaudintis. Dėl technologijų pažangos, saugos priemonių ir kompiuterizavimo, sandėliai sumažina visas rizikas ir užtikrina kokybę saugos klausimais.

Krovos darbai
Šiandienos sandėliai yra modernūs pastatai, esantys miestų ir miestelių pramoniniuose rajonuose, kuriuose yra pakrovimo dokai, skirti kroviniams vežti ir iškrauti. Jie taip pat turi automatinius šakinius krautuvus ir kranus, skirtus krovinių gabenimui iš vienos vietos į kitą sandėlio zonoje. UAB “BMG Logistics” sandėliavimo paslaugos Vilniuje taip pat siūlo šią galimybę, kuri leidžia lengvai valdyti ir transportuoti visus jūsų sandėliuojamus krovinius be sugadinimo rizikos.

Darbo generavimas
UAB “BMG Logistics” sandelis, esantis Vilniuje, Dariaus ir Girėno g. 179, yra erdvus ir tuo pačiu metu Jūs ne tik galite sandėliuoti savo prekes ar krovinius, bet čia jie gali būti paruošti tolimesniam transportavimui: supakuoti, surūšiuoti, suformuoti siuntas ir jas pristatyti tiek Lietuvos, tiek Europos mastu. Tai yra ypač patogu visiems verslininkams, nes vienu metu pranyksta kelios problemos, kurių galėsite lengvai išvengti patikėdami saugoti ir sandėliuoti prekes “BMG Logistics” įmonei.

UAB “BMG Logistics” siūlomos paslaugos

 • Prekių priėmimas, kiekio ir kokybės patikrinimas, užtikrinant aukščiausios kokybės garantiją. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, už Jus bus patikrintas prekių kiekis, jų kokybė bei, aišku, greitas ir tvarkingas priėmimas.
 • Krovos darbai (mechanizuota ir rankinė krova), kurie, kaip ir minėjome anksčiau, yra šiuolaikinio sandėliavimo paslaugų tiekėjo viena iš pagrindinių paslaugų. Jeigu jūsų kroviniai sveria gana sunkiai, juos bus lengva transportuoti ir pakrauti į sunkvežimius mechaniniu būdu. Su mažesnėmis prekėmis yra lengviau ir paprastai užtenka rankinės krovos.
 • Trumpalaikis ir ilgalaikis sandėliavimas svarbus įvairaus tipo verslininkams. UAB “BMG Logistics” gali sandeliuoti jūsų prekes tiek sezoniniu metu, tiek ištisus metus ar kelis.
 • Krovinių gabenimo dokumentų pildymas gali užimti daug laiko ir būti tikras galvos skausmas, taigi viso šito išvengsite, nes bus patikimai ir kokybiškai sutvarkyti visi reikiami dokumentai.
 • Prekių rūšiavimas, pakavimas, ženklinimas, markiravimas ir etikečių klijavimas, siuntų formavimas taip pat neturi būti Jūsų galvos skausmas, kadangi UAB “BMG Logistics” atlieka visas šias paslaugas už Jus.
 • Krovinių pakrovimas ir pristatymas galutiniam gavėjui yra viena iš pagrindinių šios įmonės teikiamų paslaugų. Ne tik sandėliuosite savo gamybos produkciją, bet ir turėsite galimybę tai transportuoti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

 

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika